Ogłoszenie


#1 2010-12-10 18:07:01

 Serethis

Członek

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 21

Projekt "Reformacja"

Tutaj będziemy omawiać zmiany jakie powinny zajść w naszej gildii. Każdy może wpisać co by chciał żeby się zmieniło, co powinno się zmienić, a co jest dobre i warto to zostawić.

Ja bym zaczął od systemu rang. Jako, że gildia się rozwija i coraz więcej ludzi ma lvl 50+ to prawie każdy teraz ma range Phantom. Myślę że rangi mogłyby być dla takich leveli:
Ranga 1: 1-19
Ranga 2: 20-39
Ranga 3: 40-59
Ranga 4: 60-79
Ranga 5: 80 (osobno bo tylko 80 mogą chodzic na hero, na raidy itp, wiec wyszczególniłem to)
Ranga 6: coś na kształt hero (wiceszef)
Ranga 7: Szef

No i myślę, że można też pozmieniać trochę nazwy tych rang (Hero i Szef to trochę nie pasuje klimatycznie do innych rang). A i można pomyśleć o randze 0 którą by się miało przez kilka pierwszych dni, żeby nie było ludzi którzy przychodzą do gildii żeby np okraść bank.

Druga sprawa to składki. Jako że mamy już dość tabów w gb (o nowym można myśleć jeśli te nie będą wystarczać, na co się nie zanosi) to ze składek można zrezygnować. To pomoże też przy rekrutacji nowych członków.

Proponowałbym też rozpocząć rekrutację jakichś wyższych leveli (może 70+ ablo 60+). Można się jakoś ładnie zareklamować na world. Jak będziemy robić regularnie raidy i nam ten naxx będzie lepiej wychodził to się jeszcze więcej ludzi znajdzie.

Na początek tyle, jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to napiszę.

Offline

 

#2 2010-12-10 23:18:24

Garidon

Członek

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 28

Re: Projekt "Reformacja"

Yop, zgadzam sie co do rang ^^ Predzej chodzilo o zyski jak mniemam... skoro juz od 50 lvlu byla najwyzsza ranga ^^ teraz to mozna zmienic ;> Proponuje albo jakies takie normalne
Leader (szef)
Vice Leader (zastepcy)
Ambassador (dla tych troche lepszych)
Member (zwykly czlonek)
Newcomers / Novice (dla tych na probe)

... albo zywcem zjechane z wowa ;p duzo jest fajnych tytlow, np z achive etc.


a co do rekrutacji to tak jak juz pisalem, trzeba zalozyc temat na forum anderii i napisac jakis ladny tekst ;P ofc wymienic plusy, ile jest juz 80 etc i 70+ lvle zapraszac albo 75 najlepiej ^^


http://img602.imageshack.us/img602/7821/signatpscopy1.jpg

Offline

 

#3 2010-12-11 21:46:49

 Serethis

Członek

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 21

Re: Projekt "Reformacja"

No chyba żeby pojechać tak minimalistycznie pod te rangi no i nazwy spróbować zrobić bardziej pod te stare:
1-10 Acolyte
11-30  Disciple
31- 60 Dark Messenger   (te 3 dla tych co jeszcze graja na Azeroth)
61-70 Black Knight (dla tych z Outland)
71-80 Deathbringer (dla tych co na north)
viceszef - Prophet
szef - Dark Lord

nazwy wymyślałem na bierząco pisząc to, nie upieram się przy takich, chciałem tylko pokazać o co mi chodzi gdy pisze o klimatyczności tych rang

Offline

 

#4 2010-12-13 12:21:21

Jaarecki

Członek

Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 25

Re: Projekt "Reformacja"

Co do rang się zgodzę, że zmienić warto by było. Warto też by ci co są poczuli się, że to gildia jest dla wszystkich a nie tylko dla paru osób. Np organizowanie dla takich graczy instancji, robienie arenek itd... Np. jedna czy dwie 80 pomagają 3 graczom niższego lvl przejść instancje i zdobyć dla nich fajne itemki. lub Zrobienie Aren w celu zdobycia broni.
Warto też zadbać o 80, te które są dla nich to wypady na raidy i instancje albo najazdy na miasta ally..po to żeby się nie nudzili i ryb nie łapali lub wbijali skila na jakąś broń
Najlepiej też by się zalogowało więcej osób na forum i napisało czego by chcieli od gildi

Offline

 

#5 2010-12-13 17:14:45

Zgrabol

Członek

Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 5

Re: Projekt "Reformacja"

Leader (szef)
Vice Leader (zastepcy)
Ambassador (dla tych troche lepszych)
Member (zwykly czlonek)
Newcomers / Novice (dla tych na probe)

z tymi rangami sie zgadzam, ale zeby niebylo przedziału na lvl.

_____________________________________________
http://i54.tinypic.com/vfa8mq.png

-Liczy sie tylko PvE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stekotss.pun.pl www.newholland.pun.pl www.hondaklub.pun.pl www.forumpetparty.pun.pl www.forumquendi.pun.pl