Ogłoszenie


#1 2010-12-18 22:13:28

Mokar

Członek

Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 1

Współpraca - Deadly Rats

Witam,
chciałbym zaoferować pewny układ. Chodzi o to, że jesteśmy mała gildia nastawiona na grę na nacisk w pve. Szukamy gildii która chciała by z nami pochodzić na naxxa 25/os 25. Potrzeba ogarniętych w pewnym stopniu graczy, a co najważniejsze umiejący się zachować oraz przystosować.

Pisałem na grze z 2 graczami, obydwoje wyrazili chęć pójścia na taki układ, więc ma to wyglądać następująco:

- ustalamy dzień i godzinę wyprawy.
- po uzgodnieniu terminu następuję  podanie ilości graczy oraz funkcje jakie mogą pełnić, potwierdzenie terminu bądź zmiany, wyznaczenie lidera wyprawy.
- przed wejściem do insty obowiązuje obecność na vt ( tutaj mam do zaoferowania utworzenie wam własnego kanału, jako że posiadamy własny serwer vt). Co mi wiadomo to używacie ts, jeśli sprawie to wam jakikolwiek kłopot używania vt, my możemy się przystosować. Nie trzeba mieć mikro, ważnie że słyszy się polecenia.
- rozdawanie itemów odbywa się za pomocą master lootu, lider raidu rozdaje sprzęt.
- na inście lub vt nie ma jakiegokolwiek spamu, pisze/gada się rzeczy ważne dotyczące raidu. Jak, że pilnujemy, żeby nie było chaosu, nie używamy emotek w grze, jest to dla nas znaczące.
- po zakończeniu raidu można kierować jakiekolwiek pytania, skargi, zażalenia itp, do przedstawicieli gildii.

Oczywiście wszytko wyjdzie w praniu i jak nasza współpraca będzie wyglądać. Trzeba się po prostu zgrać.
Pytania można pisać pod tematem lub do mneie w grze, jeśli czegoś zapomniałem uzupełnię.
Patrze na tą sprawe bardzo pozytywnie i z nadzieją.

pozdrawiam Mokar

Offline

 

#2 2010-12-18 23:50:26

Garidon

Członek

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 28

Re: Współpraca - Deadly Rats

Ja jestem za i mysle ze wiekszosc tez... bo wkoncu dla nas jak i dla was to szansa na lepsze eq Wybierze sie ludzi tych najbardziej ogarnietych z odpowiednim gsem i mysle ze damy rade.... moze to jeszcze za wczesnie ale od razu apeluje o jakis madry dzien, byle nie piatek i sobota wieczorem bo w takie dni robi sie inne rzeczy, mam nadzieje ze uwazacie tak samo ^^


http://img602.imageshack.us/img602/7821/signatpscopy1.jpg

Offline

 

#3 2010-12-18 23:52:40

czarnuch18

Członek

Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 5

Re: Współpraca - Deadly Rats

No ja bylbym chetny tylko jeśli chodzi o ten okres świąteczny to jade do domu i nie wiem czy będę miał możliwość grania bo mam tam słabe łącze.

Offline

 

#4 2010-12-18 23:55:23

Jaarecki

Członek

Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 25

Re: Współpraca - Deadly Rats

Ja jestem za również.. dzień to obojętny aby ok 18 ...odpadają święta najbliższe bo mnie nie będzie Ogólnie wiem, że jesteście małą gildią ale zgraną i wiecie co i jak dzięki czemu współpraca będzie bardzo owocna:)

Offline

 

#5 2010-12-19 14:30:13

 Serethis

Członek

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 21

Re: Współpraca - Deadly Rats

No to ja też popieram. Choć wszystko się okaże jak tą współpracę sobie przepróbujemy w praktyce.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.masters-of-mma.pun.pl www.gorzowbgir.pun.pl www.teamfortress2.pun.pl www.fifa09orange.pun.pl www.streetball.pun.pl